27 yılda, yüzlerce sanatçı, 25 festival

Anka Kuşu Yapım ve Organizasyon yönetimi olarak, sektörde 27 yıldan bu yana, yüzlerce sanatçı ile 25 adet festivale imza attık. Her festivalde, hem etki alanımızı hem de sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık. Bundan sonra da yapacağımız her yeni çalışmanın, geçmişteki her işimiz gibi, markamız adına yeni bir referans olmasını hedefleyerek, çalışmalarımıza devam edeceğiz. İmzamızı attığımız her festivalin, tüm katılımcılar için unutulmaz olması en büyük hedefimiz. Bunu sağlamak için festivallerimize, çok geniş bir açıdan yaklaşıyor, düşünülmeyeni düşünmek, yapılmayanı yapmak için çalışıyoruz. Düzenlediğimiz festivallerde temizlikten güvenliğe, huzurlu ortamdan sınırsız eğlenceye, yeme içmeden değişik aktivitelere varana kadar, her detayı düşünüyoruz. Çünkü bizler, festival işinin bir sanat olduğuna inanıyor, “başarının, detaylarda gizli olduğunu” biliyoruz.

GÜVENLİ

Düzenlediğimiz tüm organizasyon ve festivallerde en önem verdiğimiz konu katılımcılar için güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak. Bu prensipten hareketle; festival alanlarında ve kamp alanlarında, sizler doyasıya eğlenirken bizler yanınızda oluyor, güvenliğiniz ve huzurunuz için durmaksızın çalışıyoruz.

HİJYENİK ORTAM

Kalabalık organizasyonlarda en dikkat edilmesi gereken konu temizlik ve hijyendir. Bu nedenle, kamp ve festival alanında temizliğe azami özeni gösteriyoruz. Işıklandırdığımız tuvalet ve duşlarımızla, size en iyi hizmeti sunuyoruz.

SAĞLIKLI GIDALAR

Anlaştığımız birbirinden ünlü ve kaliteli yiyecek/ içecek markaları sayesinde, organizasyonlarımız boyunca sağlıkla ve güvenle beslenmenizi sağlıyoruz.

EKONOMİK

Eğlenmek, her zaman büyük paralar harcamayı gerektirmez. Bu yüzden organizasyonlarımızı planlarken, ekonomik olmayı ve düşük bütçelerle maksimum eğlence sunmayı, her zaman önemsiyoruz.