Festival Düzenlemek

Müzik, sinema ve tiyatro alanında düzenlediğimiz festivallerle sahne, görüntü ve ses sistemleri kurulumu, sanatçılarla iletişim, yiyecek-içecek alanı, sponsorlukları, kamp alanı yapılandırılması, duş ve tuvaletlerin yapılandırılması, kamusal izinlerin sağlanması, genel güvenlik önlemlerinin alınması ve lojistik organizasyonu gibi işlerin tümü, festival yapımlarında tarafımızca sağlanmaktadır.


Kongre Düzenlemek

Kongrenin planlanması, konaklama tesisleri, toplantı salonları, yiyecek içecek işlemleri, toplantı yeri, ulaştırma hizmetleri, kırtasiye işlemleri ve katılımcıların gezdirilmesi, vb. bir çok unsuru, bir araya getirerek kongreler yapıyoruz. Kongre düzenlenmesi işi, dikkatli ve planlı çalışmayı gerektirir. Bu nedenle, Anka Kuşu Yapım ve Organizasyon olarak, kongre sahibinin ve katılımcıların, en yüksek faydayı sağlamaları için, en uygun koşulları sağlıyoruz.


Seminer Düzenlemek

Düzenleyeceğiniz eğitimler, sunumlar, motivasyon amaçlı yapacağınız seminerlerde, ihtiyacınız olan salon, ulaşım, teknik destek ve gerektiğinde, sunum yapacak eğitmenlerin sağlanması gibi konularda, istekleriniz doğrultusunda çalışıyor, size sunacağımız öneri ve yenilikler ile şirketinizi geliştirecek çalışmalarınıza katkıda bulunuyoruz.


Konser Düzenlemek

Ulaştığımız geniş sanatçı ağı ve kusursuz planlama ilkemiz sayesinde, unutulmaz konserlere imza atıyoruz. Sürekli yenilediğimiz sanatçı portföyümüz sayesinde, 7’den 70’e, herkesin zevklerine uygun öneriler sunuyoruz.


Eğlence Amaçlı Sportif Faaliyetler

Kurumsal şirketlerin, markaların, dernek ve sosyal kulüplerin etkinliklerinde, eğlence ve motivasyonu arttırmaya yönelik, spor faaliyetleri düzenliyoruz.


Marka Tutundurma Faaliyetleri

Hedef kitleyi üründen, işletmeden, hizmetlerden, yapılan çalışmalardan haberdar etmek için ve olumlu bir imajın doğmasını sağlamak, var olan imajı pekiştirmek, kötü imajı değiştirmek yönünde yapılan bilinçli, planlanmış, değişik kanallar aracılığıyla yürütülen faaliyetlerin bütününü, marka tutundurma çalışmaları olarak yapabiliyoruz. Anka Kuşu Yapım ve Organizasyon olarak, düzenlediğimiz etkinlik, konser, sunum, seminer ve tanıtım günleri gibi faaliyetlerle, marka bilinirliğinize güç katıyoruz.